Kochamy Was całym sercem!

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola i szkoły 9 lutego 2023 r. gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi. Swoją obecnością zaszczycili nas również: p. E. Galek – wójt gminy Cmolas, p. H. Rozmus-Kosiorowska – prezes Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Cmolas oraz p. Teresa Maciąg- sołtys wsi Poręby Dymarskie. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

 Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Dzieci z klas 1-3 zaprezentowały teatrzyk pt. „ Ballada o uprzejmym rycerzu”.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie pani Dyrektor  zaprosiła babcie i dziadków na słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

A. Ozimek-Zawadzka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.