Dzień Pizzy w naszej szkole!

W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili włączyć się w obchody Międzynarodowego Dnia Pizzy, który przypada na 9 lutego. Młodzież z klas starszych podjęła się przygotowania własnych włoskich smakołyków. Uczniowie z zaangażowaniem zagniatali ciasto, przygotowywali składniki i sos,a następnie własnoręcznie je formowali i układali dodatki według własnego pomysłu. Była to dla wszystkich świetna zabawa,której efekty były pyszne.

Temat pizzy pojawił się również podczas innych lekcji. Pierwszoklasiści przy okazji Pizza Day poznały nazwy kształtów po angielsku,a następnie sami wykonali „pizzę”, utrwalając poznane słowa. Szóstoklasiści z kolei powtarzali i utrwalali wiadomości na temat części zdania. Informacje na ich temat zebrali z formie pizzy. Wszyscy z zaangażowaniem wykonywali zadania, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.