Witajcie wakacje!

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Tradycyjnie dzień ten rozpoczęliśmy Mszą Św. w tutejszym kościele. Po Eucharystii udaliśmy się do szkoły, gdzie zabrzmiał ostatni już dzwonek w tym roku szkolnym. Wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli przywitała panie dyrektor Katarzyna Żądło, która podziękowała ze te wspólnie przeżyte dziesięć miesięcy. Szczególne słowa uznania skierowała do najmłodszych, którzy skończyli „zerówkę”. Za owocną pracę dzieciaki zostały nagrodzone kolorowymi książkami i dyplomami. Następnie przyszła kolej na starszych uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki:

kl. II Kacper, Kamila, Julia

kl. IV Patrycja (świadectwo z paskiem), Aleksandra, Klaudia, Kacper M.

Kl. VI Julia H. (świadectwo z paskiem), Natalia D., Patrycja

Za wzorową frekwencję nagrodę otrzymała Andżelika z kl. IV.

Rozstrzygnięty został również konkurs SKO na największą liczbę wpłat i największą zaoszczędzoną kwotę. Pierwsze miejsce zajęły odpowiednio Patrycja z kl. IV i Julia z kl. II. Wszyscy uczniowie oszczędzający w SKO otrzymali słodkie upominki.

Następnie pani dyrektor w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowała p. Marcie Tęczy za długoletnią pracę w szkole, życząc realizowania swoich pasji na emeryturze.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie wręczone zostały świadectwa.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, które pozostaną w pamięci na długo!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.