„KREATYWNY ZAKĄTEK – warsztaty taneczne”

Od 5 marca do 14 czerwca 2018r. w naszej szkole realizowany będzie projekt pt. „KREATYWNY ZAKĄTEK- warsztaty taneczne”. To kolejny projekt na realizację którego szkoła otrzymała grant w wysokości 3500 zł z Regionalnej Fundacji Rozwoju „Serce” w Kolbuszowej.

Beneficjenci projektu (10 dzieci z kl. IV-VI) wezmą udział w dodatkowych cotygodniowych warsztatach tanecznych, które prowadziła będzie dyplomowana instruktorka tańca ze Szkoły Tanecznej ART DANCE w Nowej Dębie. Podczas cotygodniowych pozalekcyjnych zajęć uczniowie poznają podstawowe kroki tańców dyskotekowych, współczesnych i towarzyskich oraz przygotują układ choreograficzny na bazie poznanych kroków. Zaplanowano także wyjazd do Kieleckiego Teatru Tańca i do Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach. Projekt zakończy się piknikiem artystycznym połączonym z prezentacją przygotowanego układu choreograficznego

Serdecznie dziękujemy Regionalnej Fundacji Rozwoju „Serce” za przyznanie nam kolejnego już grantu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, KREATYWNY ZAKĄTEK - warsztaty taneczne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.