Wizyta Św. Mikołaja w naszej szkole

Pędzą sanie, dzwonki dzwonią,płatki śniegu z wichrem gonią.SAM_9885.JPG
A Mikołaj uśmiechnięty w worku wiezie Nam prezenty…

 

Jak co roku z niecierpliwością i utęsknieniem wszyscy uczniowie naszej szkoły czekali na pojawienie się niezwykłego gościa. Już od rana panowała niesamowita atmosfera. Na szczęście tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Mimo braku białego puchu pojawił się 6 grudnia wraz z dwoma aniołkami, które pomagały mu rozdawać prezenty. Jak się okazało nasze dzieciaki należą do wyjątkowo grzecznych, ponieważ każdy otrzymał upominek i o dziwo nie było żadnych rózg. Obdarowani uczniowie odwdzięczyli się Mikołajowi wierszem i piosenką.

Wizyta Mikołaja przyniosła wszystkim wielką radość. Dało się już poczuć świąteczną atmosferę. Mamy nadzieję, że Mikołaj będzie pamiętał o nas za rok.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.